Expedícia 2004

Pozdravujem všetkých dobrodružstva chtivých cestovateľov!

Ak sa Vám čo i len trochu počas roka zacnelo za všetkým čo sme minulého roku na Expedícii "Neznáme Slovensko 2003" prežili čítajte pozorne! Rovnako pozorne čítajte všetci tí, ktorým toto dobrodružstvo zo všakovakých nedôležitých dôvodov minulého roku ušlo!

Je najvyšší čas roztočiť kolotoč príprav na nové expedičné dobrodružstvo s názvom "Expedícia Neznáme Slovensko 2004". Konať sa bude tradične v prvom júlovom týždni, tentoraz v roku 2004, konkrétne od 3.júla (sobota) do 9.júla (piatok).

Ako teda vyzerá súčasný stav príprav?

  1. Návrh trasy s rámcovým programom na jednotlivé dni nájdete na ďalšej strane.

  2. Ubytovanie s polpenziou mám vytipované v troch overených lokalitách - Duchonka, RZ Kokava-Háj, Jasenie. Malo by poskytovať príjemné turistické ubytovanie a pekné prostredie.

  3. Po minuloročných skúsenostiach dopravu zabezpečí autobus! (Vodič nebude ten istý!)

Čo potrebujem od Vás?

  1. Rozhodnutie, že sa "Expedície Neznáme Slovensko 2004" zúčastníte!

  2. Nový grafický návrh na expedičné tričko!

  3. Množstvo nápadov ako urobiť našu Expedíciu ešte zaujímavejšou a zábavnejšou!

Termíny?

  1. Pokiaľ možno ihneď mi e-mailom, akokoľvek elektronicky, alebo telefonicky oznámte svoje rozhodnutie, že sa "Expedície Neznáme Slovensko 2004" zúčastníte!

  2. Do 30. apríla mi na účet v Tatrabanke a.s. číslo 2614979347 / 1100 všetci prihlásený pošlite zálohu 1000,-Sk za osobu! Do správy pre prijímateľa uveďte Vaše meno a Expedícia 2004! 

  3. Do 30. apríla mi e-mailom, alebo osobne doručte grafické návrhy podoby expedičného trička, ktoré ste Vy, alebo Vaše deti vytvorili! Nechajte tvoriť radšej deti!

Predbežné ceny?

Vychádzajúc z minuloročných platieb musí dospelá osoba počítať s výdavkom na Expedíciu vo výške cca 5 200,-Sk a dieťa 4 300,-Sk. Suma je rozpočítaná na minuloročný počet účastníkov. V cene je zahrnuté turistické ubytovanie na 6 nocí s polpenziou a približne 1000km autobusom.

Na záver!
Všetci mi najviac pomôžete, ak budete navrhnuté termíny rešpektovať! Zišlo by sa stretnúť pred začiatkom akcie! Navrhnite kedy a kde! 

Veľmi sa na Vás teším!

Števo Karolčík
karolcik@fns.uniba.sk
mobil: 0908 705 749