Expedícia 2006

Pozdravujem všetkých dobrodružstva chtivých cestovateľov!

Ak sa Vám čo i len trochu počas roka zacnelo za všetkým čo sme minulého roku na Expedícii "Neznáme Slovensko 2005" prežili čítajte pozorne! Rovnako pozorne čítajte všetci tí, ktorým toto dobrodružstvo zo všakovakých nedôležitých dôvodov minulého roku ušlo!

Pozor, pozor, pozor! Zmena termínu!
Je najvyšší čas roztočiť kolotoč príprav na nové expedičné dobrodružstvo s názvom "Expedícia Neznáme Slovensko 2006". Konať sa bude tradične v prvom júlovom týždni, tentoraz v roku 2006, konkrétne od 1.júla (sobota) do 9.júla (nedeľa).

Ako teda vyzerá súčasný stav príprav?

  1. Návrh trasy s rámcovým programom na jednotlivé dni nájdete na ďalšej strane.

  2. Ubytovanie s polpenziou mám vytipované tentoraz v štyroch lokalitách - Bezovec, Skalka nad Kremnicou, Donovaly, Námestovo - Oravská priehrada. Malo by poskytovať príjemné turistické ubytovanie a pekné prostredie.

  3. Dopravu zabezpečí autobus! (Iný autodopravca. Dajte vedieť ak niekoho milého poznáte!)

Čo potrebujem od Vás?

  1. Rozhodnutie, že sa "Expedície Neznáme Slovensko 2006" zúčastníte!

  2. Nový grafický návrh na expedičné tričko!

  3. Množstvo nápadov ako urobiť našu Expedíciu ešte zaujímavejšou a zábavnejšou!

Termíny?

  1. Pokiaľ možno ihneď mi e-mailom, akokoľvek elektronicky, alebo telefonicky oznámte svoje rozhodnutie, že sa "Expedície Neznáme Slovensko 2006" zúčastníte!

  2. Do 31. marca mi na účet v Tatrabanke a.s. číslo 2614979347 / 1100 všetci prihlásený pošlite zálohu 1000,-Sk za osobu! Do správy pre prijímateľa uveďte Vaše meno a Expedícia 2006! 

  3. Do 31. mája e-mailom, alebo osobne doručte grafické návrhy mne, prípadne Adi Čekovskej, podoby expedičného trička, ktoré ste Vy, alebo Vaše deti vytvorili! Doporučujem, aby ste nechali tvoriť radšej deti!

Od dátumu kedy tak všetci prihlásení urobíte začnem objednávať ubytovanie s polpenziou.
Čím neskôr, tým menej možností výberu!

Predbežné ceny?

Vychádzajúc z minuloročných platieb a zmien, ktoré súvisia s Vašim návrhom predĺženia našej expedičnej marškumpačky, musí dospelá osoba počítať s výdavkom na Expedíciu vo výške cca 6 600,-Sk a dieťa 5 700,-Sk. Suma je rozpočítaná na maximálny počet účastníkov. V cene je samozrejme zahrnuté turistické ubytovanie na 8 nocí s polpenziou a približne 1800km autobusom.

Na záver!
Všetci mi najviac pomôžete, ak budete navrhnuté termíny rešpektovať! Zišlo by sa stretnúť pred začiatkom akcie! Navrhnite kedy a kde! 

Veľmi sa na Vás teším!

Števo Karolčík
karolcik@fns.uniba.sk
mobil: 0908 705 749