Expedícia 2007

Pozdravujem všetkých dobrodružstva chtivých cestovateľov!

Ak sa Vám počas roka znova zacnelo za všetkým čo sme minulého roku na Expedícii "Neznáme Slovensko 2006" prežili a už sa nemôžete ako ja dočkať prvého júlového týždňa, čítajte pozorne! Samozrejme čítajte aj Vy, ktorým toto dobrodružstvo zo všakovakých nedôležitých dôvodov minulého roku ušlo!

Je najvyšší čas roztočiť už prémiový, v poradí piaty, kolotoč príprav na nové expedičné dobrodružstvo s názvom "Expedícia Neznáme Slovensko 2007". Koná sa tradične v prvom júlovom týždni, tentoraz roku 2007, konkrétne od 30.júna (sobota) do 7.júla (sobota).

Ako teda vyzerá súčasný stav príprav?

  1. Návrh trasy s rámcovým programom na jednotlivé dni nájdete na ďalšej strane.

  2. Ubytovanie s polpenziou mám vytipované tentoraz v štyroch lokalitách - Smrdáky, Trenčianske Teplice, Turčianske Teplice, Detva. Malo by poskytovať príjemné turistické ubytovanie a pekné prostredie.

  3. Dopravu zabezpečí autobus! (Dúfam, že sa mi podarí opäť presvedčiť nášho super bomba špica šoféra - Mikiho!)

Čo potrebujem od Vás?

  1. Rozhodnutie, že sa "Expedície Neznáme Slovensko 2007" zúčastníte!

  2. Nový grafický návrh na expedičné tričko tentoraz urobím ja!

  3. Množstvo nápadov ako urobiť našu Expedíciu ešte zaujímavejšou a zábavnejšou!

Termíny?

  1. Pokiaľ možno ihneď mi e-mailom, akokoľvek elektronicky, alebo telefonicky oznámte svoje rozhodnutie, že sa "Expedície Neznáme Slovensko 2007" zúčastníte!

  2. Do 31. marca mi na účet v Tatrabanke a.s. číslo 2614979347 / 1100 všetci prihlásený pošlite zálohu 1000,-Sk za osobu! Do správy pre prijímateľa uveďte Vaše meno a Expedícia 2007! 

  3. V prípade, že chcete čosi povedať ku grafickým návrhom na tričká (čapice) dajte mi o tom do 31. mája vedieť! Inak rozhodnem ja! :-)

Od dátumu kedy tak všetci prihlásení urobíte začnem objednávať ubytovanie s polpenziou.
Čím neskôr, tým menej možností výberu!

Predbežné ceny?

Vychádzajúc z minuloročných platieb a zmien, ktoré súvisia s jednodňovým skrátením našej expedičnej marškumpačky, musí dospelá osoba počítať s výdavkom na Expedíciu vo výške cca 6 100,-Sk a dieťa 5 200,-Sk. Suma je rozpočítaná na maximálny počet účastníkov. V cene je samozrejme zahrnuté turistické ubytovanie na 7 nocí s polpenziou a približne 1700 km autobusom.

Na záver!
Všetci mi najviac pomôžete, ak budete navrhnuté termíny rešpektovať! Zišlo by sa stretnúť pred začiatkom akcie! Navrhnite kedy a kde! 

Veľmi sa na Vás teším!

Števo Karolčík
karolcik@fns.uniba.sk
mobil: 0908 705 749