Expedícia 2011

Zdravím všetkých dobrodružstva chtivých cestovateľov!
Je najvyšší čas roztočiť v poradí už deviaty kolotoč príprav na nové expedičné dobrodružstvo s názvom 

"Expedícia (Ne)známe Slovensko 2011". Začína sa tradične v prvom júlovom týždni, po prevzatí vysvedčenia, tentoraz roku 2011, konkrétne od 2.júla (sobota) do 10.júla (nedeľa).

Pozor, pozor, pozor, tentoraz plánujeme nový zážitok z lôžkového vozňa. Preto odchádzame v sobotu neskoro v noci rýchlikom a vraciame sa expedičným autobusom v nedeľu! 

Ako vyzerá súčasný stav príprav?

  1. Návrh trasy s rámcovým programom na jednotlivé dni nájdete na ďalšej strane.

  2. Ubytovanie s polpenziou mám vytipované tentoraz v dvoch lokalitách - Pieniny, Západné Tatry. Malo by poskytovať príjemné turistické ubytovanie a pekné prostredie.

  3. Máme nový grafický návrh na expedičné tričko vďaka Peťovi! 

  4. Dopravu zabezpečí vlak a autobus! 

Čo potrebujem od Vás?

  1. Rozhodnutie, že sa "Expedície (Ne)známe Slovensko 2011" zúčastníte!

  2. Množstvo nápadov ako urobiť našu Expedíciu ešte zaujímavejšou a zábavnejšou!

Termíny?

  1. Pokiaľ možno ihneď mi e-mailom, akokoľvek elektronicky, alebo telefonicky oznámte svoje rozhodnutie, že sa "Expedície (Ne)známe Slovensko 2011" zúčastníte!

  2. Do 31. marca na účet v Tatrabanke a.s. číslo 2614979347/1100 všetci prihlásený pošlite zálohu 50,-EUR za osobu! Malo by to stačiť na zálohy za ubytovanie a autobus. Do správy pre prijímateľa uveďte Vaše meno a Expedícia 2011! 

Veľmi Vás prosím, urobte tak čím skôr!
Každým dňom sa nám zmenšujú možnosti výberu!

Predbežné ceny?

Vychádzajúc z platieb minulých ročníkov našej expedičnej marškumpačky, musí dospelá osoba počítať s výdavkom na Expedíciu vo výške 294,-EUR a dieťa 268,-EUR. Suma je rozpočítaná na maximálny počet účastníkov. V cene je zahrnuté príjemné turistické ubytovanie na 7 nocí s polpenziou, približne 1 000 km autobusom a cestovné ležadlovým rýchlikom do Popradu.

Na záver!

Všetci mi najviac pomôžete, ak budete navrhnuté termíny rešpektovať! Zišlo by sa stretnúť pred začiatkom akcie! Navrhnite kedy a kde!
Veľmi sa na Vás teším!

Števo Karolčík
karolcik@fns.uniba.sk
mobil: 0908 705 749