Expedícia 2012

Pozdravujem všetkých dobrodružstva chtivých cestovateľov!

Pozor, pozor, pozor! 

Je najvyšší čas roztočiť výročný desiaty kolotoč príprav na nové expedičné dobrodružstvo s názvom "Expedícia (Ne)známe Slovensko 2012"Začíname tradične v prvom júlovom týždni, po prevzatí vysvedčenia, tentoraz roku 2012, konkrétne od 29.júna (piatok) do 8.júla (nedeľa) roku 2012.

Pozor, pozor, pozor, aj tentoraz plánujeme zážitok z lôžkového vozňa. Každopádne vyspať sa už budeme môcť dlhšie. Cesta do Michaloviec trvá skoro 7 hodín :-) Odchádzame v piatok neskoro v noci ležadlovým rýchlikom a vraciame sa IC-čkom v nedeľu! 

Ako teda vyzerá súčasný stav príprav?

  1. Návrh trasy s rámcovým programom na jednotlivé dni nájdete na ďalšej strane.

  2. Ubytovanie s polpenziou máme už rezervované v dvoch hoteloch - Hotel Šport na Domaši a Hotel Mlynky v Slovenskom Raji. Malo by poskytovať príjemné turistické ubytovanie a pekné prostredie.

  3. Máme už nový grafický návrh na expedičné tričko, vďaka Peťovi! 

  4. Dopravu zabezpečí vlak a autobus! 

Čo potrebujem od Vás?

  1. Rozhodnutie, že sa "Expedície (Ne)známe Slovensko 2012" zúčastníte!

  2. Informáciu, či budete cestovať vlakom do Michaloviec a späť do Bratislavy spolu s expedičnou marškumpačkou!

  3. Množstvo nápadov ako urobiť našu Expedíciu ešte zaujímavejšou a zábavnejšou!

Termíny?

  1. Pokiaľ možno ihneď mi e-mailom, akokoľvek elektronicky, alebo telefonicky oznámte svoje rozhodnutie, že sa "Expedície (Ne)známe Slovensko 2012" zúčastníte!

  2. Do 31. marca na účet v Tatrabanke a.s. číslo 2614979347/1100 všetci prihlásený pošlite zálohu 100,-EUR za osobu! Do správy pre prijímateľa uveďte Vaše meno a Expedícia 2012! 

  3. Do 18. mája na účet v Tatrabanke a.s. číslo 2614979347/1100 všetci prihlásený pošlite zvyšok sumy. Do správy pre prijímateľa uveďte Vaše meno a Expedícia 2012! 

Veľmi Vás prosím, nezabudnite!

Predbežné ceny?

Vychádzajúc z platieb minulých ročníkov našej expedičnej marškumpačky, musí dospelá osoba počítať s výdavkom na Expedíciu vo výške 316,-EUR a dieťa 288,-EUR. Suma je rozpočítaná na maximálny počet účastníkov. V cene je zahrnuté príjemné turistické ubytovanie na 8 nocí s polpenziou, približne 1 500 km autobusom a cestovné ležadlovým rýchlikom do Michaloviec a späť do Bratislavy z Popradu.

Na záver!

Všetci mi najviac pomôžete, ak budete navrhnuté termíny rešpektovať! Ak by sa niektorí (všetci :-) jednotlivci rozhodli stretnúť pred začiatkom akcie, rád sa pripojím! Navrhnite len kedy a kde! 
Veľmi sa na Vás teším!

Števo Karolčík
karolcik@fns.uniba.sk
mobil: 0908 705 749